top of page
pic nayana site apa.png

Animal PsychAromatica Certificate

Do you want to help animals live healthy, happy lives? Learn this complete animal wellness system, based on essential oils and herbs, TCM, animal ethology and natural management?

essential animals
מכללת לבונה נעמי דוד

לימודי רפואה משלימה לבעלי חיים
מכללת לבונה בשיתוף עם 

Essential Animals APA Advanced Diploma

APA Advanced Neomi David
APA Advanced Nayana Morag

לימודי רפואה משלימה וסינית לבעלי חיים בינלאומי!

Nayana Morag  תביא את הנסיון הקליני שלה של מעל שלושה עשורים ונעמי דוד תביא את הנסיון הקליני שלה של כמעט שני עשורים, על מנת ללמד את השמנים האתריים ו- accupoints בשיטת חמשת האלמנטים של הרפואה הסינית.

תוכלו ללמוד מקצוע טיפולי שיקומי לבעלי חיים, עבודה עם שמנים, הידרוסולים, תכשירים שתרקחו תחת הידע הפילוסופי האבחוני המעמיק של הרפואה הסינית.

הלימודים מועברים בכיתות זום בינלאומיות בשפה האנגלית, את העבודות ניתן יהיה להגיש בשפות: אנגלית, עברית וצרפתית.

***ההבנה באנגלית חשובה מפני שהלימודים מתקיימים באנגלית.

על מנת לקבל פרטים על הלימודים ניתן להשאיר מייל. 

הלימודים בנויים מרמות לימוד שונות

ניתן לרכוש לפי שלבים:

שלב הראשון, בלימודים ש Nayana Morag מלמדת - Animal PsychoAromatica ו- Zoopharmacognosy

שלב שני, הלימודים ש Neomi David מלמדת - Acuaromatics

ישנם קורסים והרצאות במגוון נושאים - שילחו פרטים ותקבלו את האינפורמציה הרצויה.

פרטים על המסלול

מהי פסיכארומטיקה של בעלי חיים?

Animal PsychAromatica היא מערכת הוליסטית לריפוי בעלי חיים שפותחה על ידי Nayana Morag.  פילוסופיית APA אומרת שרוב המחלות ניתנות למניעה אם אנו מטפלים בסימנים המוקדמים של סטרס בגוף או בנפש.

כדי להפחית את הסטרס, עלינו להבין מה גורם לו, להבין את הצרכים הטבעיים של כל ישות וליצור סביבה בריאה לכל בעל חיים, גוף ונפש , כדי שיוכלו לחיות חיים מלאים ובריאים. אנו עושים זאת

באמצעות שמנים אתריים, ברירה עצמית של בעלי חיים,

(zoopharmacognosy) - הבנת ההתנהגות והאתולוגיה של המין ויצירת אורח חיים מתאים למין ככל האפשר

TCM – רפואה סינית – שיטת חמשת האלמנטים

התפיסה שלנו היא הוליסטית, אנו רואים את המטפל האנושי כחלק חשוב בבריאות בעלי החיים.

המטרה של APA היא להעצים את המטפלים העיקריים של בעלי החיים, שיוכלו לדאוג לבעלי החיים שלהם באופן טבעי, בתמיכתו של מטפל APA.

לתעודת APA PROFESSIONAL  יש 4 רמות, כל אחת מהן לוקחת אותך עמוק יותר ויותר

Animal PsychAromatica

לכל מי שרוצה לדעת כיצד להשתמש בשמנים אתריים ובצמחים ארומטיים לרווחת בעלי החיים, בבטחה וביעילות. כולל: פרופילים מפורטים של 50+ שמנים אתריים, הידרוסולים, שמנים צמחיים, zoopharmacognosy, TCM - תורת חמשת האלמנטים, תפקיד הסטרס ברווחת בעלי חיים, תזונה טבעית. המטרה היא לאפשר לכם ליצור אורח חיים בריא ללא מתח לכל בעל חיים. דרישת קדם ל- APA רמה 2, או אידיאלי בפני עצמו עבור שומרי בעלי חיים ואנשי מקצוע מוסמכים שרוצים לשלב ארומטיים עם מיומנויות אחרות.

Zoopharmacognosy

למי שרוצה לעבוד באופן מקצועי ולעזור לבנות עולם טוב יותר לבעלי חיים. הלמידה מתבססת על רמה 1, ולוקחת אותך עמוק יותר לתוך TCM וכיצד לבצע הערכת איזון מרידיאנית.  כולל אנטומיה, פיזיולוגיה ואנרגיית גוף. כמו כן, עבודה עם לקוחות, וenergy management and awareness-, התנהלות מקצועית, עבודה עם וטרינרים. אתה תהיה מוסמך כמטפל פסיכארומטיקה של בעלי חיים ומוכן לייעץ לאנשים כיצד ליצור אורח חיים בריא לבעלי החיים שבטיפולם וכיצד להציע ארומטיים לבחירה עצמית. תלמדו איך לטפל פנים אל פנים  או יעוץ וליווי מרחוק. ניתן לעצור כאן או להמשיך להעמיק וללמוד עוד על TCM וכיצד להשתמש בנקודות אקו עם ארומטיים.

 

Acuaromatics - רפואה סינית בשיטת 5 האלמנטים

רמה זו לוקחת אותנו עמוק לתוך עקרונות של FIVE ELEMENTS– בשיטת חמשת האלמנטים וכיצד להבין את ה- dis-ease מנקודת מבט הוליסטית זו. נלמד את המרידיאנים, האיברים ונקודות האקו מנקודת מבט של 5 אלמנט. אנו גם חוקרים כיצד להשתמש בשמנים אתריים כדי לעבוד על נקודות Accu והבנת הרגשות העמוקים יותר, ואת השפעת התזונה על המרידיאנים והאיברים וכיצד לאזן אותה. 

הסמכה זו תלמד אתכם כיצד לתמוך ברווחת בעלי החיים עם נקודות Accu וארומטיים לריפוי עמוק ויעיל.

תוכלו ליהנות משיעורים חיים עם Nayana ו-Neomi, בקבוצה קטנה של תלמידים, אינטראקטיבי ותומך. מסלול למידה זה הוא אידיאלי עבור מי שרוצה להתמקד ולקבל הסמכה. אנו נוודא שאתם מוכנים לצאת לעבודה ולעשות את מה שאתם אוהבים, ולהפוך את העולם למקום טוב יותר עבור בעלי חיים.

צמחי מרפא סיניים הקורס המלא

הקורס הזה הינו קורס של שנה, אחת לשבוע 3 שעות (לייב) בזום,הקורס הזה הינו מעמיק מאוד ומתבסס על הידע הנצבר בשלבי הלימידה של הקורס APA והקורס של חמשת האלמנטים.

בקורס זה תלמדו:

  • עקרונות הרפואה הסינית

  • צמחי מרפא בודדים

  • בניית פורמולות בסינרגיה על פי אבחנה

  • שילוב של צמחים עם תרופות מערביות

תזונה על פי חמשת האלמנטים

קורס זה, כחלק ממסלול הלימודים מבוסס על התיאוריה של 5 האלמנטים והפילוסופיה הסינית בשילוב עם התבוננות מערבית. נתבונן על מערכת העיכול ממגוון נקודות מבט ותאוריות, משלבי התפתחות ועד בגרות וזקנה. נבין את משמעות התזונה בחיים של כלבים וחתולים כבסיס לאיכות חיים ונקבל כלים בסיסיים להבין את אפשרויות ההזנה; החל מסוגי תזונה שונים עד תוספים ועוד. 

השיעור מועבר בזום, מפגשים שבועיים של 3 שעות (לייב). 

 אבחנות מתקדם

הקורס הזה הוא כניסה מעמיקה במקרים מלאים ואבחנות מתקדמות. נלמד יותר לעומק את האבחנה הסינית, השילוב והתרגום של מחלות מערביות לתיאוריה והפילוסופיה הסינית, נעמיק בעבודה עם הכלים הנלמדים, עם שמנים, עם צמחי מרפא, עם רוקחות טבעית, תזונה ואורח חיים בריא.

 להיות מטפל/ בניית תוכניות טיפול/סופרוויזיון

קורס זה נועד לדאוג למקצועיות של המטפלים, מתן כלים לבניית תכניות טיפול סדורות, למידה לעבודה קולגיאלית, שיתופי פעולה עם וטרינרים, מאלפי כלבים ומטפלים הוליסטיים נוספים.

בקורס זה תלמדו את הכלים הנדרשים להפוך למטפלים בעלי יכולת החזקת מרחב של קליניקה, הבנה מעמיקה לעבודה נכונה עם ההורים לבעלי חיים.

בקורס הזה נעשה עבודה משותפת מעמיקה של למידה מתכניות טיפול וליווי קליניקה ומקרים חיים

******המכללה שומרת לעצמה לערוך שינויים בסילבוס קורסים, בשמות הקורסים, בתוכן הקורסים על פי הדרישות המקצועיות. בנוסף המכללה שומרת לעצמה את הזכות לעשות שינויים בצוות ההוראה, בסדר היחידות הנלמדות ו/או כל שינוי שהמכללה תראה לנכון לשנות על מנת לייעל את תהליכי הלמידה ואת התוכן הלימודי.

leave your info and we will get back to you!

Fore more information you may send a mail and we will get back to you as soon as possible.

Thanks for submitting!
bottom of page